Przejdź do portalu Jobland.pl  
 
Search Usergroups Memberlist FAQ Forum Jobland.pl Forum Index Log in Private Messages Profile Register
 
Szukasz pracy za granica? Znasz jezyk?
Szukaj bezposrednio na Szukaj.jobland.pl
P 45
Post new topic   Reply to topic
Forum Jobland.pl Forum Index -> Zjednoczone Królestwo (UK: Anglia, Szkocja, Walia, NI)  
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jbanasiewicz



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 1

PostPosted: Thu Oct 18, 2007 4:38 pm    Post subject: P 45 Reply with quote

Witam
proszê o pomoc!!!
Moj by³y pracodawca nie chce przes³aæ mi p45,tzn.twierdzi ze zrobi³ to miesi±c temu jednak do tej pory nic nie dosta³am.Ksiêgowa twierdzi ze wys³a³a i ¶miê nazywaæ ja k³amc±?! Nie mam na co liczyæ.Proszê mi poradziæ w jaki inny sposób mogê dokument od nich wyegzekwowaæ. :cry:
Back to top
View user's profile Send private message
Jobland.pl
Site Admin


Joined: 02 Jul 2007
Posts: 593
Location: Warszawa

PostPosted: Thu Oct 18, 2007 6:54 pm    Post subject: Brak P45 Reply with quote

Ca³kiem prawdopodobne, ¿e wys³ali, ale niestety przez ostatnie strajki poczty ostatnio pojawi³y siê ogromne opó¼nienia w korespondencji.

Oczywi¶cie, wobec faktu, ¿e nie dosta³ Pan tego dokumentu, niezale¿nie od przyczyn, pracodawca powinien go wystawiæ jeszcze raz i nie powinno z tym byæ problemu.

Je¶li pracodawca robi z tym problem, najlepiej zg³osiæ to do The Advisory, Conciliation and Arbitration Service (Acas) nr infolinii 08457 474747.
http://www.acas.org.uk. Instytucja ta spróbuje polubownie rozwi±zaæ tê kwestiê, a w razie niemo¿no¶ci takowego rozwi±zania, sprawa zostanie skierowana do s±du pracy (Employment Tribunal).
_________________
======
Szukasz informacji na temat pracy za granic±? Nie wszystko znajdziesz w polskim Internecie. Skorzystaj z wyszukiwarki: http://www.jobland.pl/aktualnosci/akt.php?id=332

Jobland.pl - praca za granic±.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Forum Jobland.pl Forum Index -> Zjednoczone Królestwo (UK: Anglia, Szkocja, Walia, NI)  
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
    FAQ | Memberlist | Usergroups | Search | Register | Profile | Private Messages | Log in